Opinie o nas

5/5

"Hosting spisuje się doskonale. Strona wyraźnie przyspieszyła po przeniesieniu na CreativeHost co ma bardzo pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Kontakt z administratorem doskonały. Wszelkie nowości są wprowadzane na bieżąco."

5/5

„Wspaniała i bezproblemowa współpraca. Wszystko na najwyższym poziomie i zawsze na czas. Profesjonalista pod każdym względem. A serwer działa, jak trzeba. Nieporównywalnie lepsza jakość w stosunku do innych usługodawców."

5/5

„Zmiana serwera w moim biznesie zmieniło wiele. Strona działa wyśmienicie. zauważyłem duże skoki w wyszukiwaniu mnie w google. Od pół roku selektywnie kontroluje pozycję mojej strony internetowej a dzięki CREATIVEHOST staje się to dużo łatwiejsze. Mariusz Zwolak”

5/5

„Prawie 2 lata temu przeniosłam stronę na ten serwer i to była jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych. Strona działa bez zarzutu, dużo szybciej niż na dotychczasowym serwerze popularnej firmy. Oprócz prędkości ładowania się strony na różnych nośnikach, to co jest ewidentnie in plus to poprawa SEO. Ale jeśli te słowa dalej Cię nie przekonują to powinien Cię przekonać poziom obsługi klienta. Nie jest istotne czy jest to jakaś trywialna rzecz czy coś poważnego, zawsze jest pełne zaangażowanie i ogromna chęć pomocy. Jak dla mnie jest to dowód, że warto czasem zaufać mniej znanej (jeszcze) firmie, która lepiej zajmie się stroną, ma indywidualne podejście do klienta, który nie ma poczucia, że jest tylko kolejnym numerkiem w kolejce oczekujących na połączenie z konsultantem. Renata Romańczyk”

5/5

„Mariusz był naszym uczestnikiem szkoleń z SEO dla Fotografa. Poruszaliśmy temat pozycjonowania dla fotografów, bezpieczeństwa naszych danych, certyfikatów SSL I znaczeniu szybkości ładowania stron www na naszą widoczność w wyszukiwarce google. Nie minął tydzień Mariusz zadzwonił że ma dla nas ofertę serwerów dedykowanych. Dziś mam u niego własne dwie strony www. Prócz mnie stronę przeniosło 7 z 10 uczestników naszych szkoleń i to jest wystarczajaca rekomendacja. Wszystko działa z prędkością światłowodu. Mariusz to spec w dziedzinie serwerów wszystko Działa jak należy, każda nowość jaka się pojawi jest przez niego szybko przetwarzana i wdrażana – efektem czego jest szybki, zabezpieczony serwer zgodny z Najnowszymi standardami. Gorąco polecam. Piotr Pasiak – Into the Wed

5/5

„CreativeHost to solidny dostawca usług hostingowych, oferujący szeroki zakres funkcjonalności i narzędzi potrzebnych do hostowania stron internetowych oraz sklepów online. Ich platforma jest łatwa w obsłudze"

5/5

„Polecamy hosting. Świetna prędkość działania i profesjonalna obsługa."

Zostaw nam pozytywną opinię

Scroll to Top